Aktualności

Informacja dla słuchaczy dot. logowania do platformy nauczania zdalnego

 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną – nauka w szkole odbywa się tylko zdalnie.

 

Aby wyjść naprzeciw i zapewnić dostęp zdalny do nauki informuję, że zostało dla Pani/Pana założone konto na platformie zdalnego nauczania Szkół Zaocznych dla Dorosłych w Grodkowie (przypisane do Pani/Pana konta email).

Konto na platformie nauczania zdalnego umożliwi nauczanie wg przewidzianego plany zajęć, tzn. w dniu zajęć nauki zdalnej pojawiać się będą materiały przygotowane przez nauczyciela prowadzącego. Zachęcamy do aktywnego i systematycznego zapoznawania się z przekazywanymi  materiałami oraz udziału w dyskusji/forum. W każdej chwili możecie skontaktować się z nauczycielem prowadzącym poprzez wysłanie do niego wiadomości.

Aby zalogować się na konto, wejdź na stronę internetową naszej szkoły: WWW.szkolyzaocznegrodkow.pl i wybierz Nauczanie zdalne lub wpisz w przeglądarce adres: WWW.nauczaniezdalne.szkolyzaocznegrodkow.pl

Zobaczysz bardzo dużo kursów, jednak aby mieć do nich dostęp musisz się zalogować. W prawym górnym rogu kliknij Zaloguj się. Musisz podać nazwę użytkownika oraz hasło.

Jeśli będziesz mieć problemy z zalogowaniem,  możesz:

  1. zadzwonić do sekretariatu w godz. 8.00-19.00 od poniedziałku do piątku, w soboty w godz. 9.00-13.00 i poprosić o dane do logowania – tel. 77 415 43 50; +48 730 005 442

  2. kliknij link na stronie: Zapomniałeś(aś) nazwy użytkownika lub hasła? W polu Wyszukaj po adresach e-mail wpisz swój adres email, na który dostałeś/aś tę wiadomość i naciśnij Wyszukaj. Sprawdź swoją skrzynkę email – otrzymasz link do zresetowania hasła. Po jego kliknięciu otrzymasz swoją nazwę użytkownika oraz będziesz mógł/mogła zmienić hasło. Jeśli wiadomość nie dotarła, sprawdź inne foldery skrzynki pocztowej, np. SPAM)

  3. Jeśli nadal nie możesz się zalogować lub nie otrzymałeś/aś linku do zresetowania hasła – zadzwoń do szkoły wg pkt.1.

W tej trudnej sytuacji liczę na współpracę z Państwa strony oraz na wyrozumiałość, jeśli nie wszystko działa jak powinno. Jest to dla nas wszystkich sytuacja nowa. Zachęcam do nauki zdalnej oraz do rozwiązywania Testów(Quizów), jeśli się takie pojawią.

W przypadku pytań i trudności jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 oraz w soboty w godz. 9.00-13.00. pod tel. 77 415 43 50+ 48 730 005 442 lub poprzez pocztę email: sekretariat@szkolyzaocznegrodkow.pl lub edugrodkow@wodip.opole.pl

Życzę wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do starych dobrych czasów.

Paweł Studziński
Zastępca dyrektora szkoły